Kuvatud on postitused sildiga seltskond. Kuva kõik postitused
Kuvatud on postitused sildiga seltskond. Kuva kõik postitused

esmaspäev, juuni 29, 2015

***


 Käisime eile Hollandi suurimal tasuta vabaõhu kontserdil Parkpop. Ühtegi bändi ei teadnud ja miskit eriti põnevat ei avastanud ka. Mudilane pidas end täiesti ontlikult üleval, võnkus muusikarütmis, tegi tutvust rohulibledega (mitte segiajada "muruga") ja oli muidu täiesti tore laps. Rahvamasside keskele võib teinekordki minna.

Lisaks käis mu õeraas koos oma kahe  vanema piigaga külas. Tore on ikka sugulasi aeg-ajalt lähedalt näha ja koos aega viita. Ega me siin miskit üüratut korda ei saatnud. Käisime halli ilmaga merd vaatamas. Preilid julgesid isegi varbad vette pista, aga õnneks said isegi aru, et ujumiseks Põhjamere temperatuur ikka paras polnud. Külastasime mini-Hollandid ehk käisime Madurodamis. Hoolimata mu surmatõvest (loe: räme köha ja nohu), oli see üsna põnev ja sisustas aega rohkem kui tunni jagu. Võin selle külastamist täitsa soovitada.


teisipäev, märts 06, 2012

Cervinia, Itaalia 2012

Päikest oli - ja palju. Naeru oli - ja palju. Tuult oli - kah esimestel päevadel üsna palju. Lund oli - vähem, kui oleks lootnud.
Shveitsi poolel kannatas sõita küll, kuna seal põhjapoolsed küljed ja päike polnud veel nii palju kurja teinud.
*
See, mis on praegu, on tähtis.
*
Vaatasin oma pangakontot, paistab, et ka seal on pidu toimunud.
*
Mu näpp oli erutusest niiske. (vabandused-vabandused)
*
Kõrvakõllid.
*
Nagu päris japsid, ainult et neil pole fotokaid kaasas.
*
Vabandust, ma ei saa kükke teha!
*
Table goes under.
*
Poisid nagu prillikivid.
*
Piisav, et mõjuda meestele, aga mõeldud siiski naistele.
*
Alpikannid

laupäev, jaanuar 14, 2012

Eurosonic 2012

Eurosonic on üritus, mis on mõeldud vähetuntud Euroopa bändidele, keda muusikatööstuse gurud kuulamas käivad. Kui hästi läheb, võib nii mõnigi bänd plaadilepinguga sellelt ürituselt minema jalutada. Toimub see üritus juba 1986. aastast.
Tänaseks päevaks on see üritus rohkem kommertsiks muutunud ja tavapublikut jagub ka ohtrasti. Nii ohtrasti, et kui piletid müüki tulid, müüdi need 15 minutiga läbi.
Sedakorda esines kokku 288 bändi (koos täna toimuva Noorderslag üritusega - sel esinevad ainult Hollandi artistid)! Sel aastal oli ka kohal terve Eesti bänd: Ewert and the Two Dragons, kes isegi kahel õhtul üles astusid. Kuuldatavasti ei pidavat seda just väga tihti juhtuma.
Ilmselgelt ma ei suutnud 200+ bändi kuulata, isegi 20-t mitte. Minu bändivalik kujunes järgmiseks:
Ewert and the Two Dragons (ilmselgelt):

Selah Sue - kes võitis ka selle aasta European Border Breaker auhinna:

Bitches with Wolves - huhuu.... 90-ndate algus on tagasi ja selle bändi publik oli ikka maailma kõige õnnelikum publik üldse. See oli ikka nii naljakas, et ma ostsin lausa CD:

Muchachito Bombo Infierno - väga hea hispaania ja mustlasmuusika:

Fuel Fandango - huuuu, jälle üks ülikõva Hispaania bänd, kahju et neil plaate kaasas polnud:

Katzenjammer - väga hea entertainment ja üle ootuste hästi laulvad ja pilli mängivad (tibid mängisid vaheldumisi kõiki pille) Norra tsikid:

Hurra Torpedo - koomikud kodumasinatega:

Reckless Love - oh geee.... Bon Jovi'd ikka mäletate? 80-ndate rock on tagasi... sedakorda soomlaste esituses :D Väidetavalt oli see poistel esimest korda esineda in European mainland:

Ma käisin veel miskit Läti bändi kuulamas, aga see oli minu kõrva jaoks üsna jube ja depressiivne, nii et ma jooksin sealt ummisjalu peale paari lugu minema.

Kokkuvõttes oli see ikka ülikõva üritus. Omaette ettevõtmine on juba ühest kohast teise tormamine ja lootmine, et seal pole järjekorda. Nii mõnigi bänd jäi ka seetõttu nägemata, sest järjekord oli superpikk ja sai sammud järgmise venue poole seatud. Jalad löövad siiamaani tuld ning mu parem kõrv on jätkuvalt lukus, aga who cares!

Järgmine aasta olen raudselt jälle kohal.

neljapäev, detsember 30, 2010

kolmapäev, juuni 23, 2010

Jaan 2010

Sõbrad käisid külas ja tegime teriyaki kanavardaid. Oli täitsa muhe :)



esmaspäev, mai 10, 2010

Rubberduckiboogie 2010

Ma olen nüüd ametlikult osalenud boogiel, kus tegin täpselt 0 hüpet. Kokku tehti 4 tõusu 4000 jala kõrguselt. Needki enamus osaliselt pilve. Ei kutsunud väga.
Selle eest sai aga laupäeva õhtul tsirkust rohkem kui rubla eest. Nimelt otsutasid piloodid miski hetk, et nüüd on õige hetk riided seljast visata (me küll natuke aitasime alustada, särgi lahtinööpimise näol) ja nii 10 minutit postitantsu kogu rahvale esitada. Ütleme nii, et oli vaatamist väärt etendus küll. Ja üleüldse sai pea kella 2-ni tantsu vihutud ja magama mindud alles siis, kui DJ asju juba jupp aega kokku pakkinud oli.
Samas sai kohalikele ka eesti keelt natuke õpetatud ja Tohlaka FB kontolt pilti näidatud, kuidas normaalsed langevarjurid mullivannis käivad. Üks naistüüpi tegelane õppis ära sõnad: mees, langevarjur ja meeslangevarjur ning otsustas, et sellest piisab, et Eestisse hüppama tulla. Ma kiitsin ideed takka :)

P.S. Kui te peaks siiakanti sattuma, tooge Vana Tallinnat. Hollandlased on hullud selle joogi järele!

esmaspäev, veebruar 09, 2009

Kõike... segamini - ehk mida kõike nädalavahetusel juhtuda võib

Lähiajaloos on olnud palju sündmusi: jõulupeod, muidu peod, aastavahetus, mitmed lauareisid, mõningad külaskäigud jne. Selle kõige tulemusena olen nüüd eesmärgiks võtnud oma alkotarbimist vähendada. Seetõttu olen hakanud igal pool üritustel autoga käima, et ei tekiks lihtsalt kiusatust eks.
Eelmine nädal läks üldiselt hästi. Amööb-pannkookide taustal jõin ära ainult klaasi veini ning reedesel kamraadide sünnipäeval ainult ühe Ice'i. Piisavalt vähe, et hiljem autosõit seadusekohane oleks.
Laupäeval aga nii hästi ei läinud. Eelmises peatükis mainitud koroonaturniirile sõitsin autoga õndsas teadmises, et ega peoks ei lähe ja alkovaba õlu sauna kõrvale kärab küll. Saun ja turniir läksid täiesti plaanipäraselt, kui minu hale kaotus välja arvata. Aga see selleks.
Peale sauna tekkis parasemudel hea plaan minna Clazzi väärt muusikat nautima. Mõtlesin, et mis seal ikka: sõidan linna, kuulan hääd mussi ja kesköö paiku vuran rahuliku südamega koju. Siin aga olid saatusel omad plaanid. Nimelt arvas ülejäänud seltskond, et ega pole ikka viisakas, kui ma üksi seltskonnas kainena püsin ja kuna ma olen suuteline kuradile suht kergelt käe andma, siis sinna minu kainus lõppes. Järgnesid Sambuca, Mojito, B52, Classical Woman, B52, Cosmopolitan, vist veel üks B52?, Cosmopolitan... vahele kõvasti naeru ja lõppeks ühe parasemu külastus, kus oli veel vaja igaks juhuks kruvikeerajat tarbida ja pokkerit mängida.
Hommikul 6-7 vahel seisin ma täiesti enda jaoks teadaoleval tänaval nimega Tuulema ja üritasin aru saada, kuhu poole ma marssima peaks hakkama. Ei saanud. Võtsin takso.
Autole julgesin pühapäeval kell 17 juba järgi minema hakata.
Lõpetuseks võin öelda, et laupäeva öösel kasutusel olnud kontseptsiooni "Joon kõike ja segamini" ma üle paari korra aastas ei kavatse harrastada. Mitte, et ma sellist joomingut üldse ette planeeriks ja et meil lõbus poleks olnud või et mul järgmine päev jube paha oleks olnud, aga ma kardan, et see ei mõju mu tervisele ja hallollusele eriti heasti.

pühapäev, veebruar 08, 2009

Mis kell on?

Neli lööki ja kaks mängu. Need numbrid jäi eile minu laeks. Põhimõtteliselt ma arvan, et keeruline saab kellelgi seda üle lüüa olema. Hoolimata sellest sain ma aga jooksvalt turniiri reegleid välja mõelda. Midagigi, eks. Eile toimus nimelt ELaKi koroonaturniir.

reede, veebruar 06, 2009

Amööb-pannkoogid

Inxu kutsus mind eile külla, et õpetada ülepannikooke tegema. Noh, ega mul suurt midagi õpetada polnud, et kui et teeme kahest munast ja käisin korra katsumas, et tainas piisavalt vedel oleks.
Panni lähedale mind ei lastudki. Inxu pannkoogid sattusid ümmarguste asemel hoopis amööbikujulised olema. Nalja kui palju, aga see-eest maitsesid imehästi!
Tänud kutsumast, järgmiseks korraks mõtleme kah menüü välja, eks :)

P.S. Taustaks käis meil film "Seks ja linn", no suht sisutu ja hästi koledate kostüümidega film.
P.P.S. Jah, ma polnudki seda filmi varem näinud.

neljapäev, juuli 31, 2008

Vanalinna melu



Sattusin eile üle tüki aja vanalinna vahele kondama. Tuleb tunnistada, et see melu oli ikka ununenud küll.
Istusime sõbrantsiga Clazz's kuulasime seekord blues'i (käimas on blues'i nädal) ning nautisime seltskonda ning hääd valget veini. Kõik naistejutud said peetud ning tuleb tõdeda, selliseid õhtuid tuleb ikka tihedamini ette võtta.

Nii et üleskutse, kus ja kelle juures see järgmine naistekas toimuma pidigi?