Kuvatud on postitused sildiga korter. Kuva kõik postitused
Kuvatud on postitused sildiga korter. Kuva kõik postitused

kolmapäev, september 30, 2009

Elu Puhangu uulitsas

... on üldjuhul üsna tavaline. Tänaval endal ma mõtlen.
Aga minu korteris jagub põnevust küllaga. Nimelt puuriti eile minu magamistoa (enamustel on sama koha peal elutuba, aga no mis tähtsust sel on) seina auk. No nii 10cm läbimõõtu ja puha. Augu puurimine on osa maja soojustamise projektist, sest muidu majaseinad ei hinga ja võib hallitama minna ja mitu häda veel. Noh, mul pole selle ventilatsiooniava vastu midagi, kui sinna ka see tuulutusaparaat või midagi pannakse. Siiani pole pandud. Selle asemel on mul hoopis rulli keeratud oranz Jägermeistri fliissall. Ilmselt õhku väga läbi ei anna. Teisalt on õnneks sein 40cm paks ning sealt vihma sisse ei saja.
Küll sajab aga rahet sisse minu vannitoa ventilatsiooniavast. Millel puudub kah see ilus võre, vaid on umbes sama suur auk, kui mu magamistoa seinas. Selle vahega, et üldiselt see auk mind ei häiri ja ootab, kuni remont vannituppa jõuab. Aga nüüd see rahe krõbistab seal. Igatahes likvideerisin ma vannituppa hüppavate raheterajõnglaste rünnaku sellega, et tekitasin sinna ajutise võre paari maalriteibi riba näol. Noh nii, et õhk ikkagi läbi käiks.
Ma vist puudusin sellest matemaatika või füüsika tunnist, kus räägiti, kuidas rahe alla sajab. Kuidas see rahe sinna ventilatsiooni jõuab, ah? Olgu mainitud, et mu vannituba asub põhimõtteliselt keset korterit ja see ava ei suundu mitte kohe otse õue. Ma olen hämmingus.

neljapäev, veebruar 12, 2009

neljapäev, oktoober 09, 2008

Mõttetera

Ma peaks rohkem külalisi (rohkem kui 2 korraga) kutsuma. See on väga hea tõuge oma pesa paremaks kujundamise protsessis!

kolmapäev, oktoober 08, 2008

Pesa punumise teemadel

Käisin hommikul poes. Õhtuks jõuab mu elamisse uus asunik. Nimeks külmkapp.
Poodlema tuleb veel minna: koksi klaase on tarvis!

Kui mahti saan, siis peaks ka vähemalt ühe kardina täna ette saama ja vaiba põrandale.

Varsti võivad naiskad külla tulla ;)

esmaspäev, september 22, 2008

Päike-päike-päike

Hommik on kohe, hmmm, päikselisem, kui natuke rohkem kui udust valgust sealt teava poolt näidatakse :)
*
Pesa ehitamine liigub kah natuke. Eile ilmus mu elamisse kummut ja kardinakangaid käisin kah juba vaatamas.
*
Tervisega on täpselt sellised lood, et enesetunne on ok. Aga see nohu ei lähe kuidagi ära. Hingata saab, õhk käib läbi, aga nohu on :(
*
Ja kui eelmises lõigus mainitu lubab, siis homsest hakkab ehk uus treeningtsükkel. Ma seekord lubadusi ei anna. Ehk peab nii kauem vastu :)

teisipäev, august 26, 2008

Aadressi muudatus

Tunnistan ausalt üles, et elukoht on nüüd Stromkal.
Potil käia saab, pesta saab ka (nii ennast kui pesu), külmikust saab süüa hageda ja magamiskoht on kah täitsa olemas.
Kõik muu on puudu, aga ikkagi on see OMA PESA!

teisipäev, oktoober 16, 2007

Nüüd on nii, et Puhangus on nüüd LÕPUKS uued aknad ees.
Ei teagi, mis nüüd kohe peale hakata :)

kolmapäev, juuni 27, 2007

On tulnud märkusi, et ma pole peale retseptide siia blogisse suurt muhvigi kirjutanud. Selgus, et mõningad püüavad blogi kaudu mul silma peal hoida.
Noh teadmiseks siis:
- ma olen see aasta juba tervelt 3 hüpet teinud. Hüppeid on nüüd kokku 51 (hüpperaamatus selgus inimlik viga, kus 40 hüppele järgnes 42... nii et baasis on hetkel vale number).
- ma elan endiselt Marjas
- koplikas saab minust tõenäoliselt mitte veel sel ega ka järgmisel kuul. Aga võib juhtuda, et suve lõpuks-sügise alguseks saab ehk sisse kolida.
- aknamees tuleb reedel aknaid mõõtma; ukse pakkumisi on tulnud täpselt 1 ja see on liiga kirves!
- ma olen aprillist saati 6kg alla võtnud
- nädalavahetuse veedan ma Pärnumaal mere ääres
- ja mul on ääretult vahva ja armas mees, keda ma armastan :)



Foto: Toomas


Jah, olge te lahked!

teisipäev, aprill 03, 2007

Laugh longer, live louder

Uudiseid korteri rindelt. Noh, tegelikult väga uudiseid hetkel pole. Arhitekt käis ja vaatas. Tegi plaani, me korrigeerisime. Nüüd on vaja vanni valima minna, et edasi planeerida.
Ausalt öeldes on kõige pealt hoopis ühistu põhikirja vaja - kuuldatavasti ei pidavat seal ühistus paljud asjad lubatud olema (nagu võib juhtuda mittekandvate seinte maha võtmisega)... Kui selle kätte saame millaski, eks paistab.
Ühistust rääkides: käisime eelmine nädal ühistu koosolekul. Alguses tundus see kui tsirkus Barcelonas ja hiljem kui pesuehtne Mehhiko seebiooper. Täielik kaos. Mõni asi sai isegi hääletatud. Kuigi oli tükk tegu, et üldse aru saada, et mida nüüd hääletatakse ja nii hääletati ühe asja üle mitmeid kordi.
Üldiselt läheb millaski kiireks, eks siis olen kõik nädalavahetused objektil.

pühapäev, märts 04, 2007

Measuring and planning and drawing

No see made osa on jälle käsil :)
Esialgsed mõõtetööd onnis on tehtud. Iseasi kui täpsed need on, üksi mõõtsin ju. Aga aimdus on ikka olemas. Ja ma olen mitmeid tunde nüüd joonistanud ja mõtelnud. Mingid üldised ideed oleme juba eelnevalt paika pannud. Eks mõni spetsialistim inimene peab nüüd ütlema, kas saab ka nii.
Igatahes ei jõua enam kuidagi oodata, et saaks oma väiksed valged käed külge panna ja toimetama hakata.
Mitte nii kontekstiväliselt: Olli onn on ka väga äge, mulle meeldis. Ja tänud abivahendi eest ;)

esmaspäev, veebruar 19, 2007

Bunch of trash

Kui laupäeva hommikul objektile jõudsime, siis tundus, et kogu see hunnik trääni küll sellesse autosse ära ei mahu.
Aga mis seal ikka, hakkasime aga otsast peale. Ma pole elus veel nii palju ühte elamisse sisse ehitatud kappe näinud, kui seal neid oli.
Nüüd on kõik kolm tuba tühjad. Ja kelder ka.
Järgmiseks tuleb nats arhitektiga nõu pidada ja uus projekt kinnitada. Kandvat seina küll puutuda ei kavatse. Aga ühistu esinaine tundub pigem pain in the ass kui abivalmis vanaproua olevat.

reede, veebruar 16, 2007

A good home must be made, not bought

See made osa on nüüd eesmärk nr 1!